Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperf

Shitet nga: Prona PLUS Sot 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne GJiLAN

Shtepia ka nje siperfaqe prej 200m2 +
- podrumi: banjo, garazhë dhe dhomë teknike,
- 4.dhoma gjumi
- 1.salloni me kuzhine
- 3 Banjo
—6 Ari truall

Cmimi - 162 000euro( me
Mobilje

Agjensioni -Prona Plus
045534717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim