Shitet

140 000 EUR

Shitet nga: Jeton 28 Korr 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gjilan
Shes Shtepine te gatshme per Banim me 5ari oborr dhe 210m2 banim
Leaflet
Në fillim