Shtepi 2 kateshe ne Gjilan

Shitet nga: Musa Musliu 10 Tet 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Gjilan
Shitet shtepia Dy kateshe e banueshme, ka 6 dhome , 3 ne katin e pare dhe 3 ne te dytin !
Shtepia posedon 2 banjo, bodrum, garazh dhe 3 ballkona!
Shtepia gjindet ne rr. E ferizajt afer Geti Market , ka te gjitha dokumentet e nevojshme, ka ujin, kanalizimin dhe rruge te asfaltuar, gjithashtu shtepia posedon gjithsejt me shtepi 5 ari e 70m!
Qmimi shum i volitshwm ku per qdo informat mund te lajmroheni ne tel/ 0 44 703 92 5 Musa !
Musa Musliu
044 703 92 5
Leaflet
Në fillim