Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Besim 10 Tet 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga E Prishtines"Te Pireva"
Sipërfaqe: 495 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia eshte e re posedon te gjitha kushtet per banim,poashtu ka nxemje qendrore,bodrum,ka oborr 5 ari,lagje e qet,rruga e gjon me ndriqim,poashtu shtepia posedon ujesjelles dhe bunar 30m.Shtepia posedon te gjithe dokumentacionin e nevojshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim