Shtëpia në Gjilan,"Rr.e Prishtinës"

Shitet nga: shtëpia 02 Qer 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Gjilan
Shtëpia gjindet në rrugën e Prishtinës-tek betonat,në Gjilan,15 metra afër rrugës kryesore. Oborr afër 3.5 ari, para dhe prapa shtëpisë. Infrastruktura e rregulluar. Dokumentacioni në rregull. Bartja menjëherë.
Çmimi sipas marrëveshjes.
shtëpia
044/212-479
Leaflet
Në fillim