SHTEPIA NE SHITJE

0 EUR

Shitet nga: Valon Alidema 18 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Gjilan
Shitet shtëpia e gatshme për banim, 320 m2, oborr 407 m2 dhe parcelë përballë shtëpisë me garazha 400 m2.

Shtëpia 2 + 1 katëshe posedon:
Oborr, 407 m2
Ballkon
Kuzhinë
Sallon
Podrum
4 dhoma gjumi
1 dhomë ndeje me ballkon
3 banjo
Ka rrymë, nxemje qendrore, kanalizim, ujësjellës/bunarë, klimatizim.

Përballë shtëpisë gjendet parcela me 400 m2 dhe dy garazha.
Gjithashtu, në pjesën anash posedon oxhakun për pjekje dhe depon per drunjë dhe pelet.

Shtëpia gjendet në lagjen e tetë, rruga "Hasan Remniku", Gjilan.

Çmimi sipas marrëveshjes.
Valon Alidema
044548974
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione