Ringa (Shitet Villa ne Strazhe)348/20 - Ferizaj

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa 24 Shk 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Kaçanik
Ringa (Shitet Villa ne Strazhe)348/20 - Ferizaj
Shitet Villa ne Strazhe ne Super Vend Banimi,
Villa ka 145 m2 dhe 3.20 Ari Truall.

Villa Ka,Sallon,Kuzhine Depo,3 Dhoma Gjumi,2 Banjo,Terasa.

Villa Ka pamje shume te mire dhe behet e gatshme shume shpejt.

Villa ka infrastrukture te rregullt.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Deshmoret e Kombit Ferizaj Tregoje në hartë
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim