punojm gjitha punet dhe dekorimet

5 EUR

Shitet nga: burim 29 Maj 04:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Kastriot
punojm gjitha punet si mrena edhe ashtu edhe jasht si izolimet e shtepijav dekorime me knauff edhe te gjitha punet nga stiropolli mun te shihni edhe ne foto punimet tona 5 ero metra por punime firma burimi dekoer punimet tona jon punojm deri ne detaje
Leaflet
Në fillim