Publikuar: Jan 06 2020 02:53

Shtepi ne Kastriot

Publikuar: Jan 06 02:53
Shikime: 30
Shes shtepin ne qender te kastriotit
Shtepija ka
Salloni eshte 8 me 4
Kuzhina eshte 6me 4
Para hymja eshte 4 me 3
Koridori 1 me 5
Banjo2 me 2,20
Kati i dyt ka 4 dhoma gjumi
Dhomat kan tarasat
Nji taras eshte 7 me 3
Banjo 2 me 2
Ka xemje qendrore me dru dhe me qymyr
Bunare
Ujsjellsin e ka veqmas prej gypit kryesore deri te shpija vet
Ashtu edhe kanelizimin e ka veqmas prej mahallas prej shpus deri gypu kryesore
Garazhd,plus dy shupa per dry dhe qymyr i ka
Me dokumeta eshte krejte ne rregull
Ne emerin tim gjithat
Borq ska azgje
Hipotek nuk eshte
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione