RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE RRUG PER KONJUH

170 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 01:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET BANESA NE VETERNIK 110.5 TE RIERA LES 780 EUR
RINI-SHITET BANESA85.72M2 NE FERIZAJ 0 EUR
RINI-SHITET BANESA 60M2 PRISHTIN E MOBILUAR 57 000 EUR
RINI LOKAL ME QERA 170M2- LIPJAN 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Lipjan
SHTËPI NË SHITJE -LIPJAN RR. PËR KONJUH

Shitet shtëpia 180m2 dhe lokali,100m2 me 9ari oborr ne rrugën per konjuh ne Lipjan ,parcela ka dalje ne rrugën kryesore afër 70 metra eshtë pozit shum e mir per lokale vend ideal per biznes pasi ka qasjen komlet parcella ne rrugen kryesore per Konjuh qmimi i dikutushem pak
shtëpia ka nxemje qendrore, 2kate,4dhoma,sallon,kuzhin,banjo,3terasa

Qmimi:170.000 euro

Siperfaqja:900m2

Për info: Agjensioni Rini

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Shqipëria, përball stacionit policor afër procredit bank, Lipjan.
Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET TRUALLI 10 ARI NE LIPJAN TE STADIUMI 8 500 EUR
RINI-SHITEN 60 HEKTAR TOKE BUJQESORE-LIPJAN 0 EUR
RINI-Shitet parcella 24 ari ne Tranzit-Davidovc 5 000 EUR
RINI-SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QERSHIA 170 000 EUR
Në fillim