RINI-SHITET SHTEPIA NE JANJEV

90 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
9
Adresa
janjev
Sipërfaqe
335 m2
Numri i kateve
3 kat
Për vendbanimin
Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Lipjan
SHITET-Shtepia ne Janeve me 2,5 ari tok 335m2
ka 9 dhoma, 2 kuzhina, 2 banjo, 1 lokal 50m2 ne perdhes. Shtepia ka te kompletuar ifrastrukturen (rrug,uje,rrym,kanalizim dhe pusin). Shtepia eshte e mobiluar e gjitha.

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️⬇️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com

Për ofertat tjera pelqeje faqen tonë në fb👍

fb: Agjensioni Rini⬇️

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Agjensioni Patundshmeris Rini
+38344299230
Leaflet
Në fillim