SHITEN Dy shtëpi në Lipjan, në rrugën Shefki Salih

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 01:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lipjan
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐍 𝐃𝐲 𝐬𝐡𝐭ë𝐩𝐢 𝐧ë 𝐋𝐢𝐩𝐣𝐚𝐧
REF: SH17/17/SH

SHTEPIA 1:
- Shtëpia ka 160 m2
- 3.3 ari truall

-Kati i parë:
- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Banjo

- Kati i dytë:
- 3 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

SHTEPIA 2:
- Shtëpia ka 160 m2
- 3.3 ari truall

-Kati i parë:
- Dhomë dite
- Dhomë gjumi
- Kuzhinë
- Banjo

- Kati i dytë:
- 4 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

- Ujë
- Kanalizim
- Rrymë
- Pozitë shumë të mirë.
- Infrastrukturë e kompletuar

Çmimi : sipas marrëveshjës

Për më shumë:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/AgjensioniBestLine
bestlineagency@hotmail.com
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 126.63 m² në Lipjan 0 EUR
##SHITET banesa 85 m² në Lipjan. 0 EUR
#Shitet banesa në Rr. Muharrem Fejza - Prishtinë. 0 EUR
SHITET BANESA 85 m² KATI 5 NË LIPJAN 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione