SHITEN Tri shtëpi në Shtime .

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa  118 m²   në Lipjan. 0 EUR
⭐⭐⭐ Ofertë SPECIALE ⭐⭐⭐  Çmimi : i volitshëm  💠SH 0 EUR
SHITET banesa 132 m² Rr Tahir Sinani në Ferizaj. 0 EUR
#SHITET banesa në Lipjan 36 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lipjan
SHITEN Tri shtëpi në Shtime .
REF: SH04/19/SH

🏡Sipërfaqja : 238m2
🏜Parcela : 400m2

➡️Qëndrim ditor I Kuzhinë l Garazhë, Banjo l WC l 4 dhoma gjumi l 2 ballkona l

Çmimi : 55,000€

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
045 802 803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 91 m2, në Lipjan. 0 EUR
SHITEN banesat në Lagjen e Spitalit, Rr. Abdullah 0 EUR
#SHITET banesa 72.5 m² në Ferizaj. 0 EUR
#SHITET banesa në Lipjan 36 000 EUR
Në fillim