SHITEN Tri shtëpi në Shtime .

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 20:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lipjan
SHITEN Tri shtëpi në Shtime .
REF: SH04/19/SH

🏡Sipërfaqja : 238m2
🏜Parcela : 400m2

➡️Qëndrim ditor I Kuzhinë l Garazhë, Banjo l WC l 4 dhoma gjumi l 2 ballkona l

Çmimi : 55,000€

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET BANESA 93 m2 NË LIPJAN 0 EUR
Shitet shtëpia 200 m² me 12 ari truall 170 000 EUR
Ka filluar shitja e banesave në Lipjan . 0 EUR
SHITET #LOKALI AFARIST NE LIPJAN 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione