Shitet shtëpia 200 m² me 12 ari truall

170 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 23:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lipjan
SHITET shtëpia në Lipjan
REF: SH27/17/SH

- Shtëpia është e gatshme për banim

- 200 m2
- 12 ari truall

- Qëndrim ditor
- Kuzhinë
- 3 dhoma gjumi
- Një dhomë nën kulem
- Garazhë
- Dy banjo ( një është e pa rregulluar )
- 2 ballkona.

Çmimi : 170,000€

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 info@bestline-ks.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajrami
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
🗣OFERTË 👌 ##SHITET banesa 86.80 m² në Lipjan. 0 EUR
🗣 SHITET Banesa 55.2 m2, në Prishtinë -Rr.. "Muharrem Fejza 0 EUR
SHITET gasonjerka në Kompleksin Ylli - Emshir 0 EUR
#𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  në Ferizaj-Rruga Emin Duraku 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione