SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 23:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Lipjan
SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan
REF: SH01/20/SH

✓ 3.5 ari truall
✓ 120 m2

✓ Dy kat

Kati 1:
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ Dhomë gjumi
✓ Banjo

Kati 2:
✓ Tri dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ 2 Ballkona

- Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt - bartje e menjëhershme.

Çmimi : 60.000€

Për më shumë:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
https://fb.com/AgjensioniBestLine
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 68 m² në Lipjan (dy dhoma gjumi) 0 EUR
🗣OFERTË 👌 ##SHITET banesa 108.3 m² në Lipjan. 0 EUR
𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞➡️112.6 m² 0 EUR
SHITET banesa 100.4 m²  në Ferizaj- Lagje të re 410 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione