SHITET shtëpia në Lipjan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 22:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
Ka filluar shitja e banesave në Lipjan 0 EUR
Shitet banesa 84 m2 në Lipjan 35 000 EUR
𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞 ➡️ 132 m² 0 EUR
SHITET BANESA 114.25 m²  E RE E GATSHME PËR MOBILIM 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lipjan
SHITET shtëpia në Lipjan
REF: SH01/19/SH

- Shtëpia është e gatshme për banim

- 160 m2
- 8 ari truall- ndahet edhe në dy troje nga 4 ari

Kati përdhesë:
Qëndrim ditor | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon

Kati i parë:
3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon

Ç̶m̶i̶m̶i̶ ̶9̶5̶,̶0̶0̶0̶ ̶€̶u̶r̶o̶ ➡️ 85,000 €uro

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa në Prishtinë, rruga "B", afer Royal 0 EUR
SHITET Banesa 88.80 m2, Bregu i Diellit-rruga "Sali Nivica"- 0 EUR
❄️OFERTË PËR FUNDVIT - Banesat në Prishtinë dhe Ferizaj❄️ 0 EUR
SHITET banesa në Prishtinë, rruga "B" 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione