SHITET SUPER SHTEPIA NE LIPJAN E GATSHME

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 11:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RIADI SH.P.K
FILLON SHITJA BANESAVE NË LIPJAN 0 EUR
Banesat në Lipjan 83.90M 0 EUR
Faqe Zyrtare për Firma dhe Biznise në Facebook 50 EUR
FILLON SHITJA E BANESAVE NE LIPJAN 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lipjan
⭐️Shitet Shtepia në Lipjan 🌟

- 3 Ari Truall

- Dhome Dite
- Kuzhinë
- 4 Dhoma Gjumi
- Banjo

❗️ Dokumenta gjithçka në rregull , përkthehet sipas ligjit ❗️

Shtepia është e gatshme për banim

Çmimi : Me marrveshje
📱 049 375 251
📱 + 383 49 375 251
RIADI SH.P.K
  Online
049375251
Leaflet
RIADI SH.P.K
Banesat në Lipjan 83.90M 0 EUR
Shitet Super Banesa Dydhomeshe e Gatshme Lipjan 32 000 EUR
FILLON SHITJA E BANESAVE NE LIPJAN 0 EUR
Shitet banesa dydhomëshe 85m2 Kati 7 në Lipjan ! 0 EUR
Në fillim