Shitet shtepia afer Liqenit

Shitet nga: Admir 11 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet shtepia afer liqenit akumulues dhe afer stadionit Adem jashari shtepia ka 8 ari tok
Per me shume info ne viber ose email
Leaflet
Në fillim