Vila shtepi ne Mitrovice

0 EUR

Shitet nga: Faik Ibishi 04 Sht 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Zona dhe viti i prodhimit Zonë :

300 m2 Tokë : 9.5 ari E ndërtuar në vitin : 2011

Lehtesirat / Facilities Ballkon / Terrace Shkollë Shërbimet emergjente Afer rruges kryesore Rruga është e shtruar Kopsht 5 minuta nga terminali i autobusit ( duke ecur) Dyqan ushqimore

Përshkrimi i ndërtesës

Kati i parë: Hyrje private, koridor 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe WC të përbashkët, tarracë.

Kati i dytë : Hyrje private, koridor 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe WC të përbashkët, tarracë të madhe.

Kati i tretë: Hyrje të përbashkët me katin e dytë, koridor 2 dhoma gjumi, 1 zyrë, sallon të madhe, banjo dhe WC të përbashkët, tarracë të madhe dhe 1 tarracë të vogel

Metodë të ndërtimit:
Materiali i fort, ndertim me standarde bashkohore. 3 Pllaka Betoni. Armatur 14 mm, 12mm, 10 mm dhe 8mm. Muri i ndertuar me blloka të kuqë 25cm gjatësi. Kulmi i Ndertuar me material të fort, ndertim me standarde bashkohore.

Kopshti:
Kopshti 9.5 ari është i rrethuar me mur betoni me 2m 50 cm lartës

Për më shumë informacion kontaktoni Faik Ibishi në numrin e telefonit +47 45 175 175 ne viber.
Faik Ibishi
+4745175175
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione