SHTEPI ME 27 ARI PRANE RRUGES KRYESORE NE PEJE

0 EUR

Shitet nga: Safet 12 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Ne shitje tre shtepi me 27 ari truall, buz rruges kryesore, bulevard, ne Peje shume atraktiv per cdo lloj investime-biznes, poashtu per ndertim e nje kompleks banesor. Pronesia 1/1 dhe te gjitha kyqje komunale. Pranojm bashkpunim nga agjensione per shit-blerje. Tel. 044 921 264.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione