Publikuar: Gush 12 2022 08:31

Shiten dy shtëpi në Vitomiricë

Publikuar: Gush 12 08:31
Shikime: 1042
Kodi 0179

Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës. Shtëpitë kanë secila nga 220m2 plus garazhat, kanë rrymë, ujë, kanalizim, rrugë dhe gjithë infrastukturen e nevojshme. Secila nga shtëpitë ka nga 15ari oborr. Qmimi i sëcilës shtëpi është 82.500euro.
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
383 45 251 251
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione