SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “PEJA HILL”

0 EUR

Shitet nga: Genti 20 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pejë

Shitet shtepia 213.26 m2
Përdhesa: 106.59m2
Qëndrim ditor
Kuzhinë + ngrënie e shpejtë
Ambient ngrënieje + depo ushqimore
Dhomë pune
Banjo
Garazha dhe hapesira per pajisje teknike
Kati: 106.67m2
Dhomë gjumi + Garderoba + Banjo(Master Bedroom)
2 Dhoma gjumi
Banjo

Organizimi i brëndshem i përdhesës, qendrimi ditor, ambienti i ngrënjes, së bashku me dhomën e punës dhe banjon janë thesar i shtëpisë së tipit B. Në katin e sipërm është projektuar dhomë gjumi së bashku me garderobë dhe banjo (Master bedroom). Po ashtu në hapësirën e katit janë projektuar edhe dy dhoma gjumi edhe 1 banjo. Garazha përveç vend parkimit, ofron edhe hapësirë për pajisje teknike.
Leaflet
Në fillim