Shitet shtëpija 160m² me 6 ari truall në Boge të Rugovës

139 000 EUR

160 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Aldre Real Estate 25 Shk 23:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aldre Real Estate
Shiten 27 ari në Vitomericë të Pejës 4 500 EUR
Jepet me qira lokali afer shkollës 8 Marsi në Pejë 220 EUR
16 ari truall për shitje, rajoni Vitomericë 2, Pejë 4 200 EUR
Shiten 4 ari në Drelaj të Rugovës 4 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pejë
Shitet shtëpija 160m² me 6 ari truall në Boge të Rugovës afer Hotel Magra.

Shtëpija ka:
- Hyrjen (Koridorin)
- 3 Dhoma të gjumit
- 2 WC
- 1 Banjo
- Dhomen e ditës (Sallonin)
- 2 Terace
- Fleten poseduese
- Kabllovik
- Veranden e re 8000 EUR

Objekti është i përshtatshem për familje, po ashtu mund të lëshohet me qira si dhe ka hapsirë për modifikime varësisht nga kërkesat e blerësit.
Shtëpija larg rrugës kryesore është 50 metra.

Çmimi: 160.000 EUR
———————————---------------
Web: https://www.pronat24.com/aldreestate
Instagram: https://www.instagram.com/aldreestate/
Phone: +383 49 559 669
Email: aldreinfo@gmail.com
Google Business: https://aldree.business.site/
Aldre Real Estate
Mirë se erdhet në faqen zyrtare të @aldreestate Ne ofrojmë patundshmeri në Pejë dhe zonat përrreth. Improve YourLife !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Pejë Tregoje në hartë
+38349559669
https://m.facebook.com/aldreestate
Aldre Real Estate
+38349559669
Leaflet
Aldre Real Estate
Jepet me qira lokali në projektin më të ri në Pejë 0 EUR
Jepet me qira lokali afer shkollës 8 Marsi në Pejë 220 EUR
Shitet Bnesa 78m² në Qender të Klines 43 000 EUR
Shitet Lokali 57m² në Qender të Klines 57 000 EUR
Në fillim