Publikuar: Korr 04 2022 01:57

34.Shitet shtepia ne Graqanice me 8 ari truall

Publikuar: Korr 04 01:57
Shikime: 941
Shitet shtepia ne hyrje te Graqanices ne rrugen Arsenieviq.
Vetem 250 metra larg prej rruges kryesore Prishtine-Gjilan.
Shtepia eshte e ndertuar pas lufte me izolim dhe eshte ekstra e mobiluar.
Shtepia ka rrethe 80 m2,me objekte percjellese si garazhe qe eshte e adaptuar si kuzhin verore, bunare dekorativ po ashtu ka dhe verande dhe ogjak qe eshte punim dore e gjitha.
Shtepia ka 8 ari truall dhe eshte e thurur me muri te gjalle ,dhe ka mbi 50 lloje te pemve te ndryshme.
Shtepia eshte ne vend ideal per banim ne periferi te Prishtines.

Qmimi 180000€ dhe eshte pak i diskutueshem.


Per me shume informacione rreth shtepis na kontaktoni ne numrat e telefonit:
+38344555678
+38344502866
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione