G3 Shtëpi në shitje në Kolovicë

190 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 16:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtëpia në periferi të Prishtinës.

Kodi: G3

►Adresa: Rruga Gjeravica, Kolovicë. (Pas market Beka pas udhëkryqit të përmendores, rreth 300 metra).

Shtëpia ka shfrytëzim maksimal, dhe ka katër hyrje:

Hyrja 1:
Kati 1: Salloni i madh rreth 6x6 me ballkon, kuzhina veç, 1 dhomë gjumi, Banjo me xhakuzi, korridori.
Kati 2: Dhoma e parë rreth 8x6, dhoma e dytë rreth 5x4, dhoma e tretë 4x4 me ballkon, banjo me xhakuzi, korridori i madh.
Mobiljet e kësaj hyrje dhe kuzhina janë prej të shtrenjtave.

Hyrja 2:
1 dhomë 4x4, 1 banjo 2x3, dhe korridori. (Vetëm kjo është e pameremetuar, ngase ka qenë në plan të bëhet ordinancë).

Hyrja 3:
Salloni me ballkon, 1 dhomë, banjo, korridori. E mobiluar. Ka qenë e dedikuar për musafirë.

Hyrja 4:
Salloni me kuzhinë, banjo, korridori. E mobiluar. Në anën e bodrumit. Këtu është shfrytëzuar për qëndrim gjatë verës.

►Nxemja qendrore me dru dhe pelet.

►Shtëpia posedon edhe garazhë, dyert e garazhës dhe oborrit hapen në mënyrë elektronike.

►Këndi për basketboll.

►Në oborr është edhe një verore e rregulluar me dru.

►Shtëpia është ndërtuar për qejfi. Arsyeja e shitjes është shpërngulja në një shtëpi tjetër.

►Sip: 3 ari (trualli me shpi komplet).

►►Çmimi: 190.000 Euro. Pranojmë kompenzim banesa.

044 117 118     049 117 118

045 117 118     048 117 118

agjensionidemiri@gmail.com

www.facebook.com/demirirealestate

Leaflet
Agjensioni Demiri
T8  Banese me qira tek komuna e vjeter 250 EUR
Shitet banesa në qendër Aktash. 74 000 EUR
Shitet toka në Milloshevë 0 EUR
Shitet shtepi me standarte te larta ne Veternik 300 000 EUR
Në fillim