knauf

1 000 EUR

Shitet nga: faikiKnauf 06 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
kryejm, keto pune
KNAUF dhe dekorime nga knaufi
Glet
Mallter me maqin
policolor ngjyrosje me pump
fasada te jashtme dhe te brendshme
ju mirpret Faiki
faikiKnauf
049235477
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione