LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJEN QENDRESA 02/19

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: lina Sot 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet;Shtëpia 220m2
Oborrë; 3ari
Organizimi i mbrendshem kati I:Qendrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma gjumi,banjo+wc, dhe nje depo
kati II:Qendrimi ditor,tre dhoma gjumi,wc+banjo,wc dhe nje depo/
Shtepia ka dy hyrje te veqanta.

Adressa;Rr.Deshhmoret e Loxhes-Lagjja Qendresa
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregull

🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione