Publikuar: Sht 26 2022 04:09

LINA-Shtëpi 220m2 në shitje në L. Matiqan 07/19

Publikuar: Sht 26 04:09
Shikime: 1903
Shtëpia gjendet në lagjen Matiqane në Prishtine,
afer Xhamis se re.
Ka gjithsej 6.65 ari truall dhe një investim
extra në shtëpi .
Dokumentacion ne rregulle.
Roleta, oborr me të rrethuar e me ndriqim dhe të mirëmbajtur, ngrohje qëndrore .
Shtëpia eshte e pamobliuara ka këtë renditje: Përdhesa: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë ,2 Dhomë gjumi ,1 Banjo
Kati i I-rë: 4 Dhoma gjumi ,1 Banjo , Ballkona - Nënkulmi: 1 Hapësirë që për momentin shfrytëzohet si Utiliti dhe depo e që mund të kthehet në dhomë gjumi.🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
[email protected]_lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione