NE TAUKBASHQE shtepi dhe lokal ne shitje

490 000 EUR

Shitet nga: Diedon Mustafa 29 Maj 04:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Ne 10ari truall shitet hapsira afariste prej 1000m2 dhe shtepiia me 350m2.

Pasuria eshte prane parkut Taukbashqe me terrene sportive, me shtigje per ecje e vrapim, me plote gjelbrim. Eshte vetem 500m larg pishines se Germise dhe parkut nacional.

Per orientim ju japim çmimin e tokes qe ne kete lokacion kushton se paku 25000euro per ari.

Ndertimi eshte i forte, me standarde te ndertimit

Hapsirat mund te shihen ne çdo kohe.

Çmimi eshte i negocijueshem.
Diedon Mustafa
+37745878777
Leaflet
Në fillim