OFERT - Shitet Shtepia me 10 Ari Tok ne Mazgit

78 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Prishtina City Dje 19:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Lokal me Qira ne Qender - Rr. Luan Haradinaj 320 EUR
Banes 3 Dhomshe e Sapomobiluar ne Mat - Garazhd 350 EUR
Zyre Moderne me Qira ne Qender te Swiss Diamond 800 EUR
Super Zyre me Qira ne Lakrishte - DUKAGJINI RESIDENCE 450 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
OFERT - Shitet Shtepia ne Mazgit - Kodi 1909

Lokacioni: Afer Rrethit Mazgitit

Siperfaqe: 100 M2 Banim + 10 Ari Toke

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Paradhom
- Banjo

Posedon:

- Obor 10 Ari
- Bunar
- Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2010
- 6.5 Klm prej rrethit Te Ismeti
- 1 Klm prej Rrethit Mazgitit
- 100 Metra prej rruges kryesore

Çmimi €78.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
 
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes Moderne e Sapomobiluar ne Mat te Milleniumi 300 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qir ne Mat te Shk.F. Pavarsia 250 EUR
Banes me Qira ne Dardani Perball Stacionit 200 EUR
Banes Super Moderne me Qira ne Fush Kosov 230 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione