Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 08:19

Ofrohen për shitje dy shtëpi në Prishtinë në lagjen Aktash a

EUR

Publikuar: Qer 27 08:19
Shikime: 1325
Ofrohen për shitje dy shtëpi në Prishtinë në lagjen Aktash afër sallës (1Tetori).
Janë të ndërtuara ne 4.4 ari truall.
Çmimi 340,000 Euro, i diskutueshëm.
Shtëpit gjenden në një ambient shumë të qetë 5 minuta larg qendres , kurse Universiteti i Prishtinës eshte vetem 2 minuta, në afërsi të shtëpive gjeni të gjitha komoditetet e nevojshme
Shtëpia nr.1 në katin e parë ka hapsirë te përshtatshme për tu shfrytëzuar per biznes, depo etj.
Ndërsa në katin 2&3 ka hapsirë nga 100m2 kurse nënkulm ka 80m2
Shtëpia nr.2 : Kati i parë është i banueshëm dhe posedon 130m2
Ndërsa kati i 2&3 ka hapsirë nga 150m2 kurse nën kulm 110m2
Toka është e pajisur me fletë poseduese dhe përkthimi bëhet te noteri .
Shtëpia Nr. 1
•Kati i parë, hapsirë e destinuar për biznes/garazha/depo 110 m2
•Kati i dytë 110 m2
•Kati i tretë 110 m2
•Nënkulm 80 m2
Shtëpia Nr. 2
•Podrumi
•Kati i parë 130 m2 (e banueshme)
•Kati i dytë 150 m2
•Kati i tretë 150 m2
•Nenkulm 110 m2
✆+ 383 (49) 755 554
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Përshkrimi i linkut

Campus Patundshmëri

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Qamil Bala, Bregu i Diellit

049755554

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione