|PEMA|- U SHITEN, 2 shtepi ne Hajvali-Prishtine

160 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 01:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|- Toke per SHITJE, 13 ari, Cagllavice 0 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE, 116 m², Arberi/Dragodan 0 EUR
|PEMA|- Parcele per SHITJE, Aktash. Ndertim te larte 0 EUR
|PEMA|-Banese per QIRA, 130 m², Lagjja Muhaxhereve 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Pema Patundshmëri ka nderin të prezantoj shitjen e radhës, 2 shtëpi moderne në Hajvali-Prishtinë, tek ish "Spitali Amerikan".

Ne kemi përfaqësuar në mënyrë profesionale si shitësin ashtu dhe blerësin, ku në fund rezultoj me nënshkrim të kontratës tek noteri.
Urime për pronarët e rinj të shtëpive.

Qëndroni me ne për njoftime të radhës dhe përditësime te reja.

Pema Patundshmëri
.
.
.
.
#USHIT #SOLD #CLOSED #Eshitur #shitur #realestate #Patundshmeri #Agjensionipatundshmerive #Kosovo #Kosove #Agjension #PemaPatundshmeri #ShitjaERadhes #Shtepi #Shitetshtepia #SpitaliAmerikan #tok #toke #shtepija #kerkojshtepi #kerkojbanese #Prishtine
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume INFO, kliko KETU

Pema Patundshmëri
  Online
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|- Objekt per QIRA 1200 m², Qafa, Prishtine 0 EUR
|PEMA| U SHIT, toke te shtepia e Presidentit 0 EUR
|PEMA|- Toke per SHITJE, 10 ari, Sofali, Prishtine 0 EUR
|PEMA|- Parcele 6.52 ari Sofali/Germi, per shitje 0 EUR
Në fillim