PR169 Shiten Shtepit Tipi A dhe B ne Arberi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: realestate bstarcenter Dje 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Shiten shtepit Tipi A dhe Tipi B ne Arberi ne lagjen Luxury Homes.
.Shtepit jane te ndertuara ne 4 ari truall.

Tipi A:237m2:Sallon,kuzhine,3 banjo,5 dhoma gjumi,2 ballkona, koridor dhe garazhe.

Tipi B: 257m2 :Sallon,kuzhine,3 banjo,4 dhoma gjumi,dhe ballkone.
-Qmimi me marrveshje.
- Për më shumë informacione na kontaktoni:

📞044 377 250
📞044 514 666

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione