1.30 ari ne Prishtine afer Parkut te Qytetit !!

25 000 EUR

Shitet nga: Adhurim 10 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes 1.30ari ne prishtin afer parkut te qytetit trualli posedon te gjith dokumentacionin ne rregull dhe mund te perkthehet menjeher qmimi per 1.30 ari eshte 25000 ( njezet e pes mij euro) 045 45 14 10 ose viber 044 98 98 38
Adhurim
045451410
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione