1.30 ari ne Prishtine afer Parkut te Qytetit

25 000 EUR

Shitet nga: Adhurim 12 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shes truallin te parku i qytetit rruga edmond hogja .siperfaqja130m katror qmimi 25000 ne trualla kaqen nishpi dykatshe dhe per momentin asht vetem temelate katit te par .domentacioni asht ne emnin tim mundemi me perkthi meni ren te noteri'
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione