Leshoj Banesen me Qira

0 EUR

Shitet nga: baki 11 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Leshoj banesen me qira , Banesa eshte gjysem e mobiluar ka 2 dhoma koridorkuzhin dhe banjo . Gjindet afer shkolles se medreses Alaudin . per info. ne nr.te tel . ME marrveshje Cmimi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione