Lëshoj shtëpi me qira te lagjja Pejton perball O..

250 EUR

Shitet nga: Noar 11 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Leshoj shtepi me qira ne lagjen pejton perball oxford studios pak metra larg Hotel Grand .Shtepi eshte e sapo renovuar dhe e mobiluar .Eshte shum komode per familjar dhe studenta qmimi 250euro
Leaflet
Në fillim