Shtepi me 10 ari oborr ne lagjen Taslixhe-Prisht..

0 EUR

Shitet nga: Shtepi me 10 ari oborr ne lagjen Taslixhe-Prishtine 11 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ne Lagjen me te bukur te Prishtines, ne Taslixhe 2 , shitet shtepia me 10 Ari oborr. Vendi gjindet ne qender te Taslixhes dhe ka nje pamje jashtezakonisht te mire. Per ata qe dojne nje ambient te pastert, te qete, te sigurt dhe banim ne rreth intelektual, Taslixhja eshte vendi me ideal. Uje pa nderprerje. Shtepia eshte dy kateshe, ka dy garazha, Lokalin afarist, kopsht te bukur etj. Eshte afer udhekryqit Taslixhe-Velani. Vetem 5 minuta larg qendres. Te gjitha jane afer: Shkolla, Parku i Femijeve, Minimarketet, Parku Nacional Germia etj. Qmimi i volitshem. Dokumentacioni i kompletuar. Per informata me te hollesishme: ne tel: 044 684 418
Shtepi me 10 ari oborr ne lagjen Taslixhe-Prishtine
044 684 418
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione