Shtepi me qera ne Prishtine

160 EUR

Shitet nga: Mimi 27 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Jap me qira shtepi rreth 80 m2, e cila posedon 2 dhoma, kuzhine, banje, paradhome, si dhe oborr dhe parking per 2 automjete. Shtepia gjendet ne lagjen Kodra e Trimave ne Prishtine afer stacionit policor. Qmimi sipas marreveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione