Shtepi me qera ne Prishtne

0 EUR

Shitet nga: Arsim 12 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Leshoje shtepine me qera per familjare . Shtepia gjendet afer gjimnazit sami frasheri ne prishtine , rruga Butrinti afer Meridianit . Shtepia ka 100 m2 , i ka 2 dhoma sallon dhe kuzhine bashk , 2 ballkona banjo dhe koridori Gjithashtu shtepia ka edhe vend per parkim te vetures Te gjitha pajisjet shtepiake jane ne gjendje te rregullt dhe funksionale . Shtepia eshte e gatshme per banim Te interesuarit le te lajmrohen ne numrin e telefonit : 045 211 704 049 407 216
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione