Shtepia dhe Objekti aneks

0 EUR

Shitet nga: Hekuran 04 Gush 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shtepia gjendet ne Arberi(Dragodan) dhe gjendet nje rruge mbi Ministrine e Shendetsise(Spitali i dikurshem i mushkerive) e nje rruge me posht se shtepia e Ramush Haradinajt - 200 metra pertej Ambasades Ruse. Rruga eshte e asfaltuar , eshte shume afer qytetit si dhe ka afer shkollen,shtepine e shendetit,etj.

Trolli ka siperfaqe prej 5,3 ari,me shtëpine e vjeter te banueshme prej 240m2 në dy kate dhe bodrum,e rretuar me oborr.Bashkangjitur është objekti i ri nen kulm prej 500m2 në tri kate.Objekti eshte i ndertuar me material te forte (20 tone armatur) me llogari statike prej 2 tone per meter katror.

Shiten bashk ose ndamas.
Hekuran
044111073
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione