Shtepia moderne me Plane Zvicrane. Sofali/Toakba..

0 EUR

Shitet nga: agron 10 Pri 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet shtepia moderne 300m2, me 5.ari truall. Gjindet 1.5 km largesi nga Shkolla Sami Frashi apo nga qendra, eshte 2.5 katershe e ndertuar ne vitin 2007, me 4. hyrje ku secila hyrje ka te veqant daljen kurse mbrenda kane hapsira te shfrytzure mire.
te ndryshem spez.. Shtepia ka kete renditje :.Tere shtepia eshte e izolure dhe fasade .dhomat laminat te kualitetit te larte si dhe saloni/Kuzhina/koridoret me qeramike nga Spanja.
NIVELI I PARE - garazha dhe hapesira per 3. kerre dhe nxemje qendrore. dhe ora e ujte.

- salloni, kuzhina e trapezaria bashke, 2 dhome e gjumit, banjo, koridor,tarase te rregulurre me gure dhe shume lula dhe peme.1.kati mbi garazhe hyrje nga garazha dhe nga shkallet.sallone me kamin nxemje radiator /kuzhine speziale dhe nje WC .kati 2 banje dhe 3 dhoma gjumi dhe nje dhome pune büro. kati 2.2 dhoma gjumi nen kulem .
Shtepia eshte shume e pershtatshme per jetese, ka pozite shume te mire, ambient te qete, ajri i paster, Eshte e rregulluar bukur dhe me shije si brenda ashtu edhe jashte me plane dhe stile Zvicrane pasi edhe vete jetoj ne CH..Secila hyrje ka oborrin e vet, uji pa nderprere, ka rezervoarin e ujit 2000l.agregatin per rryme,, oborri i rregulluarme gure dhe me gjelbrim..e shume tjera.....
Qmimi eshte 235 mije euro, qmimi i diskutushem. Ju lutem vetem nese keni vertet interesim me thirreni ju dergoje foto . Veiber ne tel. 0041764584418
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione