Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet Shtepia ne Prishtine ne Lagjen Kalabria
-Rrugica:Aleksander Albani..
Shtepia Shitet me mobilje.
Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 4.80 ari oborr.
Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Deshmoret e Kombit Ferizaj Tregoje në hartë
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim