Shes ose ndrroj lokalin 100m Bregu i diellit

999 EUR

Shitet nga: Lokali 14 Qer 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ngrohje
Lokali eshte 100m,posedon dokumentacion te rregullt,ndertim i ri.i pershtatshm per shume veprimatari.posedon edhe 100m teras,qe nuk llogaritet ne qmim,,gratis,,.gjindet ne fund te rruges ,,B,, dhe Nuk eshte ne rrugën kryesore.qmimi i volitshem,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione