shes shrepine

95 000 EUR

Shitet nga: naim 11 Tet 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
shitet shtepia 5 metra afer xhamise dhe ka lokalin ndarase 70m2 me oborr afer 6 ari.
Leaflet
Në fillim