Shes shtepine ne Prishtine.

0 EUR

Shitet nga: ,, 22 Jan 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Shes shtepine ne lagjen emshir ne Prishtine, shtepija eshte me madhesi prej 195 m2, bodrum, dhe oborrin ne shfrytzim, shtepija eshte me dokumentacionin e kompletuar, me certifikaten poseduese, qmimi; 120000 euro.
,,
  Online
044801759
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione