Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 06 2022 08:31

Shiten shtepi te tipeve te ndryshme ne Arbëria Luxury Homes

Publikuar: Korr 06 08:31
Shikime: 1396
Shiten shtepi te tipeve te ndryshme ne Arbëria Luxury Homes
-
Tipi A 237m² me 4 ari pacell, 5 dhoma gjumi, e gatshme per banim.
-
Tipi B 257m² me 4 ari parcell, 4 dhoma gjumi, e gatshme per banim
-
Tipi C 190m² me 3.5 ari parcell
-
Tipi D 160m² me 2.7 ari parcell
-
Në shtëpitë e lagjes Arbëria Luxury Homes do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të rehatshëm.
Dhomat me ndriçim natyral, hapësirat e mëdha për lëvizje të lirshme dhe planimetria perfekte e bëjnë jetesën tuaj këtu, atë që keni ëndërruar gjithmonë.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Përshkrimi i linkut

Campus Patundshmëri

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Qamil Bala, Bregu i Diellit

049755554

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione