Shiten Shtepiat ne Lagjen Washington ne Arberi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Prishtina City Dje 19:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes Komode me Qira ne Dardani Afer Qerdhes 230 EUR
Banes Super Moderne me Qira ne Arberi 500 EUR
Banes 3 Dhomshe me Qira ne Mat 250 EUR
Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxherve 42 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
SHITEN SHTEPIAT NE LAGJEN ARBERA - Kodi 1305

Lokacioni: Lagjen Washington Residence - Afer Kforit dhe Minimaxit

E vetmja Lagje qe do te Ndertohet Afer Qendres se Prishtines

Siperfaqe:

- TIPI A - 370 M2 Shtepia - 4.82 Ari Parcela
- TIPI B - 260 M2 Shtepia - 4 Ari Parcela
- TIPI C - 226 M2 Shtepia - 4.38 Ari Parcela
- TIPI D - 200 M2 Shtepia - 4.07 Ari Parcela dhe 4.60 Ari Parcela

SHTEPIAT DYSHE:

- TIPI E/F
- TIPI E - 233 M2 Shtepia - 3.93 Ari Parcela
- TIPI F - 180 M2 Shtepia - 3.51 Ari Parcela
- TIPI F/F
- TIPI F - 180 M2 Shtepia - 3.07 Ari Parcela
- TIPI F - 180 M2 Shtepia - 3.69 Ari Parcela

TIPI H

- TIPI H - 180 M2 Shtepia - 3.22 Ari Parcela
- TIPI H - 180 M2 Shtepia - 5.15 Ari Parcela

SHTEPIAT NE VARG:

- V1 - 125 M2 Shtepia - 2.04 Ari Parcela
- V2 - 149 M2 Shtepia - 2.04 Ari Parcela
- V3 - 149 M2 Shtepia - 2.01 Ari Parcela
- V5 - 138 M2 Shtepia - 2.02 Ari Parcela
- V6 - 127 M2 Shtepia - 2.04 Ari Parcela

Lokacioni:

- Lagjja shtrihet ne nje pozicion te favorshem, ne afersi te qendres se qytetit te Prishtines. Kjo mundeson afersine e nevojshme me qytetin, si dhe njekohesisht perjetimin e qetesise dhe komoditetit qe ofron lagjja.

Sherbimet Per Banoret e Lagjes KosovaHome residence:

- Administrata e lagjes ofron mirembajtjen e lagjes per te gjithe banoret. Per me shume, lagjja ofron gjithashtu mundesine e porosive dhe sjelljes ne shtepi te produkteve te ndryshme, per te krijuar komoditet ne jeten e perditshme.

Kualiteti i Garantuar i Ndertimit:

- Lagjja eshte e projektuar sipas standarteve te parapara per banim dhe do te kete nje ndertim te kualitetit te larte me mbikqyrje te vazhdueshme.

SIGURIA NE LAGJE:

- Lagjja ofron siguri te larte per ju, pasi eshte e izoluar nga qasjet e jashtme si dhe e monitoruar nga kamerat gjate gjithe kohes. Qasja ne lagje eshte e lejuar vetem per banoret. Dhoma e servisit per IT gjithashtu gjendet brenda lagjes per nevoja te pergjithshme.

Lagjja Posedon:

- Siperfaqe 6 Hektar
- Lagjja Posedon 110 Shtepi
- Markete
- Loung Bar
- Restorante
- Qerdhe dhe Kend per Femije
- Fitnes
- Farmaci
- Qendra e Mjekesise Familjare
- Qendra Tregtare
- Kendi per Lutje
- Rekreacion
- Rruget rreth Lagjes dhe Lagjja do te jete nen Vezhgimin e Kamerave 24H
- Sigurim Fizik 24 H
- Qdo shtepi posedon Smart Home( percjell shtepine me telefon kudo qe ndodhesh)

- Fshesa Qendrore
- Kuti Postare
- Videofon
- Pishina
- Pompa Termike per Ngrohje
- Te gjitha materialet do jen te certifikuar dhe me garancion.

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
 
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shitet Banesa ne Lagjen Muhaxherve- KULLA E ZOTNIS 1 200 EUR
Zyre me Qira ne Aktash te Luxury and Green Apartaments 400 EUR
Shitet Garsonjerka ne Ulpian 26 000 EUR
Shitet Toka ne Bernic e Eperme te Country House 10 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione