Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 28 2022 10:11

Shitet & lëshohet me qera Shtëpia në Arbëri

EUR

Publikuar: Korr 28 10:11
Shikime: 984
Shitet & lëshohet me qera Shtëpia në Arbëri

►Kodi:A105
►Lokacioni:Arbëri, mbrapa Melodia Px
►Renditja
►Sallon me kuzhinë, 3Dhoma gjumi, 2Banjo, Depo, Ballkon, Garazhë
►Sipërfaqe: 170m²+ Oborr, Oborri dhe Shtëpia gjithsej 4 ari.
►Me Fletë Poseduese.
►Info shtesë: Shtëpia është 1 katëshe.
►Çmimi për shitje:190,000€
►Çmimi për qera: 600€

Kontakt : 049 117 118
Viber : +38349117118
WhatsApp : +38349117118
[email protected]
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione