Publikuar: Korr 01 2022 06:14

Shitet/me qira Shpija në Lagjen Pejton-Prishtinë

Publikuar: Korr 01 06:14
Shikime: 504
Shpija ne lagjen Pejton, në shitje ose qira, çmimi i qirasë 2500 € muaji.

Shpija ka 400m² në parcelën prej 5 ari
ka 8 dhoma gjumi, secila dhomë është me banjo te veten, ka dy sallon te madhaj, kuzhin, bazen jashtem në oborr 80m², sauna per 5 persona, jakuzi per 5 persona sall fitnesi, agregad 40kw, e pajisur me sistem me kamera, e rrethuar me mur ekstra për siguri, oborr me pisha, sistem ventilimi edhe klimatizim eco sistem , ngrohje me naft dhe rrym, bunar te vetin, garazh per 1 vetur brenda, ndërsa 5 vetura para hymjes.

Shpija është e përshtatshme edhe për afarizëm, si: ambasadë dhe zyre administrative etj, shpija është në lokacionin më ekskluzive në prishtinë-zona e parë

tel: 044 180 023
Viber/Whatsapp: +383 44 180 023
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione